Udostępnij
Tweetnij

iPhone 15 Pro bez fizycznych przycisków. Sugeruje to partner Apple

iPhone 15 Pro ma być pierwszym smartfonem Apple, który zostanie pozbawiony fizycznych przycisków. Wygląda na to, że tak będzie i rąbka tajemnicy uchylił pewien partner firmy. Informacje wiążą się z komponentem HPMS. Wiemy, że iPhone 15 Pro zamiast przycisków dostanie kontrolki wirtualne z silniczkami haptycznymi.

iPhone 15 Pro to smartfon, którego premiera odbędzie się we wrześniu 2023 r. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby gigant z Cupertino w tych telefonach z iOS miał porzucić fizyczne przyciski. Teraz dowiadujemy się, że chyba rzeczywiście tak będzie. Sugeruje to pewien partner firmy z logo nadgryzionego jabłka.

Smartfon iPhone 15 Pro ma dostać zamiast fizycznych przycisków wirtualne z silniczkami haptycznymi. Komponent HPMS związany jest z partnerem Apple w postaci Cirrus Logic. Ma on dostarczyć specjalny chip, który będzie powiązany z działaniem nowej funkcji.

Tylko Apple iPhone 15 Pro bez fizycznych przycisków

Wiemy, że Apple tylko w modelach iPhone 15 Pro planuje umieścić wirtualne przyciski haptyczne zamiast fizycznych. Dwa tańsze modele z iOS na 2023 r. tego rozwiązania nie otrzymają. W ten sposób gigant z Cupertino jeszcze bardziej rozróżni telefony od siebie. Czy tak rzeczywiście będzie, to przekonamy się dopiero we wrześniu przyszłego roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij