Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.1.1, iPadOS 16.1.1 i macOS 13.0.1 dostępne. Co nowego?

iOS 16.1.1, iPadOS 16.1.1 i macOS 13.0.1 to najnowsze aktualizacje udostępnione przez Apple. Co nowego tu znajdziemy? Na nowości nie ma co liczyć. Tym razem producent skupił się na łataniu błędów. Uaktualnienia do iOS 16.1.1, iPadOS 16.1.1 oraz macOS 13.0.1 rozwiązują znalezione w oprogramowaniu problemy.

iOS 16.1.1, iPadOS 16.1.1 i macOS 13.0.1 to najnowsze aktualizacje na sprzęty Apple, które zostały udostępnione zgodnie z zapowiedziami. Nie znajdziemy tu nowości. Tym razem są to poprawki znalezionych błędów. Zobaczmy sobie, co nowego tu znajdziemy.

iOS 16.1.1, iPadOS 16.1.1 i macOS 13.0.1 – co nowego

To uaktualnienie zawiera ważne poprawki błędów oraz zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

macOS 13.0.1 rozwiązuje dwa problemy związane z zabezpieczeniami, które powiązane są z libxml2. Błędy w oprogramowaniu pozwalają m.in. na zdalne wykonanie kodu. Bugi zostały znalezione przez członków zespołu Google Project Zero.

iOS 16.1.1 iPadOS 16.1.1 macOS 13.0.1 co nowego aktualizacja nowości

Nowe aktualizacje są już dostępne dla wszystkich użytkowników. Właściciele iPhone’ów oraz iPadów mogą zainstalować iOS 16.1.1 i iPadOS 16.1.1 po udaniu się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia. Pamiętając o tym, że niepodłączone do ładowarki urządzenie w celu instalacji łatek wymaga baterii naładowanej w co najmniej 50 proc. Nowe funkcje zostaną wprowadzone wraz z aktualizacjami z numerkami 16.2.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij