Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.1 beta wprowadza ciekawą funkcję dla AirPods Pro 2

iOS 16.1 beta wprowadza także nowość dla AirPods Pro 2. Aktualizacja pozwoli wyłączyć pewną funkcję. Jest nią sterowanie głośnością słuchawek za pomocą dotyku. W oprogramowaniu iOS 16.1 beta dla iPhone’ów Apple dodało nową opcję dla AirPods Pro 2, która pozwala na wyłączenie tej funkcji.

iOS 16.1 beta to poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów, która wprowadzi sporo nowości. Finalna wersja tego oprogramowania pojawi się za kilka tygodni. Tymczasem znaleziono w nim pewną funkcję powiązaną ze słuchawkami AirPods Pro 2. Co to takiego?

iOS 16.1 beta funkcje AirPods Pro 2

W aktualizacji iOS 16.1 beta dla iPhone’ów pojawia się nowa opcja dla AirPods Pro 2. Związana ona jest z nowością wprowadzoną przez Apple do tych słuchawek i jest nią możliwość wyłączenia sterowania głośnością za pomocą dotyku. Dodano ją do ustawień. W stabilnej wersji oprogramowania takiej opcji na razie nie ma.

iOS 16.1 z nową funkcją dla AirPods Pro 2 na razie w wersji beta

iOS 16.1 beta to poglądowe oprogramowanie dla iPhone’ów. Finalna wersja tej aktualizacji spodziewana jest w przyszłym miesiącu. Oczywiście jest zbyt wcześnie, aby mówić o konkretnym terminie jej wydania. Nastąpi to później w październiku i zbiegnie się z wydaniem m.in. watchOS 9.1 czy macOS Ventura dla komputerów Mac.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij