Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.1 beta 2 do pobrania. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16.1 beta 2 to najnowsza aktualizacja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Znajdziemy. Tu pewne nowości. Software trafił w ręce deweloperów i wkrótce będzie dostępny też dla publicznych testerów. Apple w iOS 16.1 beta 2 wprowadziło zmiany, w tym dla wskaźnika baterii.

iOS 16.1 beta 2 to nowa aktualizacja dla iPhone’ów, która wprowadza nowości. Apple udostępniło kolejny build dla deweloperów. Wkrótce ten sam otrzymają publiczni testerzy. Przy okazji rozwiązania uciążliwy błąd, który doskwierał użytkownikom telefonów z logo nadgryzionego jabłka. Również na stabilnym oprogramowaniu.

iOS 16.1 beta 2 aktualizacja Apple iPhone co nowego nowości zmiany

Błąd ten objawiał się uciążliwymi monitami wyświetlanymi w trakcie kopiowania i wklejania. W iOS 16.1 beta 2 Apple usunęło ten problem. Wiemy też, że nastąpi to w przyszłym tygodniu także w stabilnej wersji oprogramowania. Wraz z aktualizacją dla iPhone’ów z numerkiem 16.0.2.

Aktualizacja iOS 16.1 beta 2 wprowadza zmiany dla wskaźnika baterii

iOS 16.1 beta 2 to również zmiany obejmujące procentowy wskaźnik baterii, którego dostępność została rozszerzona wraz z pierwszym wydaniem poglądowym tej aktualizacji. Pojawia się on teraz na zablokowanym ekranie w trakcie ładowania iPhone’a ładowarką. Finalna wersja tego uaktualnienia pojawi się dopiero w przyszłym miesiącu. Wraz z macOS Ventura dla Maców i iPadOS 16.1 dla iPadów.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij