Udostępnij
Tweetnij

iOS 16.0.2 w drodze. Apple szykuje nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 16.0.2 to kolejna aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępni za kilka dni. Nie znajdziemy tu nowości, ale wiemy, że firma planuje wprowadzić poprawki błędów. Jednym z takich problemów są nadmierne komunikaty o wklejaniu. Aktualizacja iOS 16.0.2 ma trafić na iPhone’y już w przyszłym tygodniu.

iOS 16.0.2 to kolejna aktualizacja dla iPhone’ów po wydaniu z numerkiem 16.0.1. To ostatnie trafiło tylko na modele 14 i 14 Pro. Tym razem Apple szykuje uaktualnienie, które zostanie udostępnione dla użytkowników wszystkich telefonów objętych wsparciem. Co nowego znajdziemy w tym patchu?

iOS 16.0.2 aktualizacja Apple iPhone

Aktualizacja do iOS 16.0.1 nie wniesie nowych funkcji. Apple przygotowało poprawki błędów. Wśród nich będzie rozwiązanie problemu, który objawia się nadmiernymi komunikatami o wklejaniu skopiowanych elementów. Bywa to naprawdę uciążliwe. Przykład widać na załączonym wyżej zrzucie ekranowym. Poza tym ma pojawić się rozwiązanie buga związanego z zamrażaniem w trakcie kopiowania danych na modele 14 Pro z innego smartfona.

Aktualizacja iOS 16.0.2 dla iPhone’ów w przyszłym tygodniu

iOS 16.0.2 to aktualizacja, którą Apple udostępni już w przyszłym tygodniu. Dokładny termin nie jest znany, ale może to nastąpić nawet już w poniedziałek. Na nowe funkcje poczekamy dłużej. Te zostaną wprowadzone wraz z uaktualnieniem z numerkiem 16.1. Premiera odbędzie się w październiku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij