Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 i problemy z aktywacją. Apple zaleca użycie iTunes

iPhone 14 na starcie sprawia problemy. Związane są one z aktywacją, z czym boryka się część klientów. Apple zaleca w tym celu skorzystanie z iTunes. Tak więc proces aktywacji można przeprowadzić z wykorzystaniem komputera. Błąd ten w smartfonach iPhone 14 już rozwiązano i stosowna poprawka jest w iOS 16.0.1.

iPhone 14 trafia dziś w ręce pierwszych klientów, ale nie obyło się bez błędów. Pierwsi użytkownicy zaczęli zgłaszać problemy. Te związane są z aktywacją. Apple zabrało głos w sprawie tych niedogodności i zaleca skorzystanie z metody związanej z użyciem programu iTunes. Do tego jednak potrzebny jest komputer.

Problemy z aktywacją modeli iPhone 14 objawiają się w taki sposób, że proces nie dobiega do końca. W konsekwencji nie można skończyć pierwszej konfiguracji telefonu i ten jest niezdatny do dalszego użytku. Błąd występuje tylko w przypadku połączenia z otwartymi sieciami Wi-Fi.

Na problemy z aktywacją iPhone 14 Apple radzi użyć iTunes

Apple zabrało głos w sprawie błędu. Firma twierdzi, że wspomniane problemy z aktywacją można rozwiązać z użyciem iTunes. Tak więc smartfona iPhone 14 należy podłączyć do komputera i taką opcję należy wybrać w trakcie konfiguracji na ekranie telefonu. Potem trzeba się cofnąć i ponownie nawiązać połączenie z siecią Wi-Fi.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij