Udostępnij
Tweetnij

AirPods Pro 2 i iPhone 14 wspierają Bluetooth 5.3. Co z LE Audio?

AirPods Pro 2 i iPhone 14 to pierwsze produkty Apple, które dostały wsparcie dla najnowszego Bluetooth 5.3. Co jednak ciekawe w specyfikacjach technicznych nowości nie wspomina się o obsłudze LE Audio. Nie wiadomo, czy słuchawki bezprzewodowe AirPods Pro 2 i smartfony iPhone 14 wspierają to rozwiązanie.

AirPods Pro 2 i iPhone 14 to produkty, które zostały zaprezentowane na konferencji Far Out zgodnie z oczekiwaniami. Są to pierwsze nowości, w których zaimplementowano obsługę najnowszego Bluetooth 5.3. Niestety producent nie wspomina nic na temat technologii LE Audio i dlatego nie ma pewności, że ona w ogóle jest.

LE Audio w słuchawkach AirPods Pro 2 czy smartfonach iPhone 14 wniosłoby wiele udogodnień. Technologia dzięki kodekowi LC3 polepsza dźwięk przesyłany drogą bezprzewodową poprzez Bluetooth. Wydłuży się też czas pracy na baterii. Następnie mamy możliwość podłączenia wielu słuchawek do jednego urządzenia, na przykład telefonu czy wsparcie dla wielu źródeł dźwięku. Zalet jest sporo.

AirPods Pro 2 i iPhone 14 z Bluetooth 5.3 to dobre wieści

Sama implementacja Bluetooth 5.3 w słuchawkach bezprzewodowych AirPods Pro 2 i smartfonach z serii iPhone 14 to i tak wielki postęp. Wnosi to sporo korzyści. Związane są one m.in. z oszczędnością energii czy większym zasięgiem połączeń bezprzewodowych. Kwestia technologii LE Audio na razie pozostaje bez odpowiedzi.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij