Udostępnij
Tweetnij

iOS 12.5.6 dostępny. Apple aktualizuje stare iPhone’y

iOS 12.5.6 to najnowsza aktualizacja dla iPhone’ów, którą udostępniło Apple. Jest ona przeznaczona dla starszych telefonów, które nie otrzymują już nowszych uaktualnień. Na nowości nie ma co tu liczyć. Aktualizacja do iOS 12.5.6 wprowadza poprawki błędów związanych z zabezpieczeniami oprogramowania iPhone’ów.

iOS 12.5.6 to najnowsza aktualizacja oprogramowania dla całkiem starych iPhone’ów. Dostał ją nawet model, który debiutował na rynku blisko dziewięć lat temu. Mimo to Apple cały czas o nim pamięta i zdecydowało się na udostępnienie jego użytkownikom nowego uaktualnienia. Choć na nowości nie ma co tu oczywiście liczyć. Wykaz zmian widać poniżej.

Aktualizacja iOS 12.5.6 dla iPhone’ów – wykaz zmian

To uaktualnienie zawiera ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Informacje na temat zawartości uaktualnień Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

aktualizacja iOS 12.5.6 Apple iPhone

Więcej szczegółów o iOS 12.5.6 Apple nie podało. Domyślamy się jednak, że są to poprawki części błędów, które wcześniej załatano wraz z uaktualnieniem z numerkiem 15.6.1 w nowszych telefonach. Nowa aktualizacja dostępna jest dla modeli iPhone 5s, 6 i 6 Plus. Przy okazji udostępniono ją również na kilka starszych tabletów z serii iPad. Nie pozostaje nic, jak tylko aktualizować własne sprzęty.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij