Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 Pro Max z taką samą baterią. Większe w innych modelach Apple

iPhone 14 Pro Max ma być tym smartfonem Apple, gdzie nie pojawi się większa bateria. Pojemność akumulatora w tym przypadku ma pozostać bez zmian. Apple planuje umieścić większe baterie w pozostałych modelach. Najpojemniejsza z nich ma znaleźć się pod obudową modelu iPhone 14 Max bez dopisku Pro w nazwie.

iPhone 14 Pro Max ma zaoferować znacznie lepszy czas pracy na jednym naładowaniu. Co jednak ciekawe jego bateria, według nowych plotek, nie ma jednak ulec zmianie i zaoferuje taką samą pojemność. Tak więc będzie to akumulator 4323 mAh. Jak natomiast sytuacja ma wyglądać w przypadku pozostałych modeli?

Apple iPhone 14 Pro Max jaka bateria

Bateria w modelu iPhone 14 Pro bez dopisku Max ulegnie zwiększeniu. Będzie to akumulator o pojemności 3200 mAh. Następnie mamy najtańszy model z 6,1-calowym ekranem. Tutaj ma to być 3279 mAh. Są to więc wartości większe względem telefonów z iOS z 2021 r.

Największa bateria w modelu iPhone 14 Max bez dopisku Pro

Co ciekawe największa bateria nie pojawi się w telefonie iPhone 14 Pro Max, a tańszej wersji telefonu Apple z 6,7-calowym ekranem. Będzie to akumulator o pojemności 4325 mAh. Różnica jest więc praktycznie żadna (tylko 2 mAh) i nie powinno to w zasadzie w ogóle przełożyć się na inny czas pracy na jednym naładowaniu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij