Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 Pro na schemacie. Nowy smartfon Apple jest bardziej krągły

iPhone 14 Pro doczekał się kolejnego przecieku. W sieci pojawił się schemat, który prezentuje nowy smartfon Apple. Na nim widać, że urządzenie otrzyma bardziej zaokrąglone narożniki względem poprzedniego telefonu. Ponadto widzimy, że iPhone 14 Pro ma przeprojektowany ekran bez notcha.

iPhone 14 Pro ma wprowadzić spore zmiany. Teraz mamy okazję obejrzeć nowy schemat CAD, który został udostępniony przez sprawdzonego w przeszłości leakera. Ten prezentuje nam, że telefon ma bardziej zaokrąglone narożniki obudowy. Tak więc urządzenie stanie się bardziej krągłe.

nowy smartfon Apple iPhone 14 Pro schemat

Powyższy schemat modelu iPhone 14 Pro ujawnia nam także zmiany w ekranie, o których mówi się od dawna. Widzimy, że Apple postanowiło pozbyć się notcha. Wcięcia w wyświetlaczu jednak nie znikną i tak kamerka do selfie znajdzie się okrągłym otworze. Natomiast elementy odpowiedzialne za obsługę Face ID w czymś na kształt pigułki.

Tylko Apple iPhone 14 Pro otrzyma taki ekran

Wiemy, że takie ekrany Apple planuje umieścić tylko w modelach iPhone 14 Pro. Tańsze telefony z iOS otrzymają wyświetlacze z notchami, które znamy obecnie. Różnic pomiędzy nowymi smartfonami z logo nadgryzionego jabłka będzie więcej. Premiery spodziewamy się we wrześniu tego roku. Oczywiście jest zbyt wcześnie, aby mówić o dokładnym terminie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij