Udostępnij
Tweetnij

iOS 16 dostrzeżony w logach. Apple już testuje system dla iPhone’ów

iOS 16 to nadchodząca aktualizacja dla iPhone’ów. Apple prowadzi już wewnętrzne testy. Zdają się to potwierdzać logi z serwerów poświęconych tematyce produktów z logo nadgryzionego jabłka. Jednak testy iOS 16 rozpoczęły się później w porównaniu do zeszłorocznego oprogramowania Apple.

iOS 16 to nowy system operacyjny dla iPhone’ów, który zobaczymy za kilka tygodni. Będzie to duża aktualizacja, w której Apple wprowadzi wiele nowości. Tymczasem trwają już wewnętrzne testy. Wskazują na to logi zarejestrowane przez serwis źródłowy z wykorzystaniem Google Analytics.

kiedy testy iOS 16 beta logi Apple iPhone

Pierwsze logi z iOS 16 źródło zauważyło pod koniec marca (28.03). Tak więc nastąpiło to później względem zeszłego roku, gdy iPhone’y z „piętnastką” dostrzeżono w połowie tego samego miesiąca. W przypadku starszych wersji pierwsze oznaki rejestrowano jeszcze wcześniej.

kiedy testy iOS 16 beta logi Apple iPhone

Apple prowadzi testy iOS 16 wewnętrznie

Pamiętajmy, że na razie dostęp do iOS 16 mają tylko wybrani pracownicy Apple i to ich wejścia na strony rejestrują się w logach serwerów. Na publiczny program pilotażowy beta trochę jeszcze sobie poczekamy. Najpierw nowe oprogramowanie dla iPhone’ów trafi w ręce deweloperów. To nastąpi jeszcze pierwszego dnia WWDC 2022, czyli zapewne w pierwszej połowie czerwca. Dokładny termin na razie nie został jeszcze podany.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla macOS Monterey

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij