Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.4 RC i iPadOS 15.4 RC już jutro. „Ostatni przystanek” przed iOS 16 i iPadOS 16

iOS 15.4 RC oraz iPadOS 15.4 RC to większe aktualizacje oprogramowania Apple, które zostaną udostępnione jutro. To ostatnie tego typu uaktualnienia przed wyszukiwanymi iOS 16 i iPadOS 16, które zobaczymy w trakcie WWDC 2022. Spodziewamy się, że iOS 15.4 i iPadOS 15.4 zostaną udostępnione dla wszystkich za tydzień.

iOS 15.4 RC i iPadOS 15.4 RC to w zasadzie sfinalizowane wersje nowych systemów Apple dla iPhone’ów oraz iPadów, które wprowadzą wiele nowości. Przez kilka ostatnich tygodni dostępne były w ramach beta testów. To ostatnie tak duże aktualizacje oprogramowania przed iOS 16 i iPadOS 16, które zobaczymy w trakcie czerwcowego WWDC 2022.

kiedy aktualizcja IOS 5.4 rC iPadOS 16 iOS 16 co nowego nowości

Apple udostępni wydania RC systemów iOS 15.4 i iPadOS 15.4 zapewne niedługo po specjalnej konferencji Peek Performance. Potem przez kilka dni będą szukane ostatnie błędy. Jeśli wszystko będzie w porządku, to uaktualnienie zostanie udostępnione dla wszystkich użytkowników.

Po iPadOS i iOS 15.4 przyjdzie czas na iPadOS 16 oraz iOS 16

Aktualizacje z numerkami 15.4 przyjdzie czas na długo wyczekiwane systemy iOS 16 i iPadOS 16, które wprowadzą jeszcze więcej nowości. Program beta testów ruszy w czerwcu. Na finalne wersje poczekamy jednak do września. Pewne w międzyczasie pojawią się uaktualnienia z numerkami 15.5, ale nie wprowadzą one zapewne zbyt wielu nowych funkcji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło: opracowanie własne

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij