Udostępnij
Tweetnij

macOS 12.3 beta 3 i uniwersalna kontrola. Apple ułatwia dostęp do ustawień

macOS 12.3 beta 3 Apple udostępniło w tym tygodniu. W tym systemie znajduje się wyczekiwana uniwersalna kontrola. W najnowszej wersji poglądowej wprowadzono ułatwiony dostęp obejmujący ustawienia dla tej funkcji. Finalna wersja aktualizacji macOS 12.3 ma być gotowa w pierwszej połowie marca.

macOS 12.3 beta 3 Apple udostępniło w tym tygodniu testerom wraz z nową betą iOS 15.4. W tej aktualizacji znajduje się uniwersalna kontrola, na którą firma kazała nam naprawdę długo czekać. Gigant cały czas doszlifowuje funkcję, o czym świadczy łatwiejszy dostęp do sekcji obejmującej ustawienia. Co zmieniono?

kiedy uniwersalna kontrola aktualizacja macOS 12.3 beta 3 Apple
foto: Macrumors

Apple w macOS 12.3 beta 3 ułatwiło dostęp do ustawień funkcji uniwersalna kontrola. Skrót do niej dodano w obszarze Preferencje systemowe i Wyświetlacze. Tuż obok przycisku dla Night Shift, który znajduje się w prawym dolnym rogu okna. Widać to na powyższym zrzucie ekranowym. Dzięki temu dostęp do opcji jest wygodniejszy.

kiedy uniwersalna kontrola aktualizacja macOS 12.3 beta 3 Apple
foto: Macrumors

macOS 12.3 i uniwersalna kontrola już w marcu

Wiemy, że Apple zamierza udostępnić finalną wersję macOS 12.3 już w pierwszej połowie przyszłego miesiąca. Pewnie nastąpi to w okolicy 15 marca. Wtedy uniwersalna kontrola wyjdzie z fazy beta i stanie się ogólnodostępna. Oczywiście do jej działania będzie także wymagany odpowiednio nowy iPad z zainstalowanym systemem iPadOS 15.4.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij