Udostępnij
Tweetnij

macOS 13 Mammoth mógłby dostać tak zaprojektowane preferencje systemowe

macOS 13 Mammoth to system operacyjny dla Mac, który Apple zaprezentuje w czerwcu. Tymczasem powstał ciekawy koncept, który przedstawia nowe preferencje systemowe. Są to ustawienia inspirowane tym, co znamy z iOS czy iPadOS. Na razie nie wiemy, co Apple planuje z myślą o macOS 13 Mammoth.

macOS 13 Mammoth to system operacyjny Apple dla komputerów Mac, który zobaczymy później w tym roku. Gigant mógłby w końcu zająć się takimi obszarami oprogramowania, jak na przykład preferencje systemowe. Na tle sekcji Ustawienia z urządzeń z iOS oraz iPadOS wygląda to na trochę przestarzałe. Tymczasem padła ciekawa propozycja zmian.

macOS 13 Mammoth preferencje systemowe ustawienia

Z własną propozycją wyszedł twórca bloga BasicAppleGuy. Opracował on grafiki, które prezentują nową sekcję ustawienia dla macOS. Widzimy, że wizualnie odbiega ona od obecnych preferencji systemowych. Bliżej jej do tego, co znamy z iPadOS z podziałem na dwie części. Po lewej jest pasek boczny z poszczególnymi obszarami opcji, a po prawej właściwe okno. Wygląda to ciekawie.

macOS 13 Mammoth preferencje systemowe ustawienia

macOS 13 Mammoth zapewne otrzyma inne preferencje systemowe

Nie wiemy, jakie plany wiąże Apple odnośnie macOS 13 Mammoth. Na razie pewna jest w zasadzie tylko sama nazwa kodowa, bo jej znak towarowy został przedłużony. Informacje o nowych funkcjach nie są obecnie znane.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij