Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.4 beta 2 do pobrania. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 15.4 beta 2 to nowa wersja poglądowego oprogramowania dla iPhone’ów. Apple udostępniło ją kilka dni po wydaniu pierwszej bety. Wiemy, że nowy system operacyjny wprowadza sporo nowości. Wśród nich są także emoji. Wkrótce iOS 15.4 beta 2 będzie dostępny także dla publicznych testerów.

iOS 15.4 beta 2 to już druga wersja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, którego program pilotażowy rozpoczął się w zeszłym tygodniu. System wprowadza naprawdę wiele nowości. Wśród nich są także nowe emoji. Teraz Apple oddaje w ręce deweloperów kolejną edycję.

aktualizacja iOS 15.4 beta 2 Apple iPhone

Jest bardzo możliwe, że w iOS 15.4 beta 2 pojawią się jeszcze jakieś nowe funkcje, których nie było w pierwszej becie. Tak więc dołączą do wsparcia dla Face ID w maseczkach, certyfikatów szczepienia przeciw COVID-19 w Europie czy innych udoskonaleń. Czy tak się stanie, to musimy poczekać do momentu, aż znajdą je testerzy.

Aktualizacja iOS 15.4 beta 2 wkrótce dla wszystkich użytkowników iPhone’ów

iOS 15.4 beta 2 w pierwszej kolejności trafia w ręce deweloperów aplikacji. Wkrótce jednak Apple udostępni to uaktualnienie także dla publicznych testerów. Wtedy oprogramowanie będą mogli zainstalować wszyscy chętni właściciele zgodnych iPhone’ów i w ten sposób wypróbować nowości przed innymi. Finalne uaktualnienie ma pojawić się w pierwszej połowie marca. Dokładny termin nie jest na razie znany.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla macOS Monterey

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij