Udostępnij
Tweetnij

Apple wraz z macOS 12.3 wprowadzi zmiany obejmujące dyski internetowe

macOS 12.3 to nadchodząca aktualizacja systemu operacyjnego dla Mac, który Apple udostępni później w tym roku. Software wprowadzi zmiany obejmujące dyski internetowe OneDrive czy Dropbox. Dotyczą one otwierania plików online. Apple powinno udostępnić do testów macOS 12.3 beta na dniach.

Apple planuje wprowadzić wraz z aktualizacją macOS 12.3 (tak, na razie czekamy na wydanie z numerkiem 12.2) zmiany obejmujące dyski internetowe. Dotyczą one danych przechowywanych w usługach OneDrive oraz Dropbox. Dokładnie plików online. Co ulegnie modyfikacjom?

Dropbox poinformował tych użytkowników własnej usługi, którzy zainstalują aktualizację do macOS 12.3 o pewnych konsekwencjach. Związane są one z uzyskiwaniem dostępu do plików online. Będzie je można otwierać tylko poprzez Findera. Natomiast Microsoft w przypadku OneDrive nie precyzuje dokładnego rozwiązania, ale pewnie będzie to działało podobnie.

Aplikacje Dropbox i OneDrive będą musiały być zaktualizowane pod kątem macOS 12.3

Twórcy Dropboksa wyjaśniają, że planują zapewnić pełne wsparcie dla plików online we własnej aplikacji pod kątem macOS 12.3. W tym celu muszą jednak przystosować własne narzędzie pod kątem nadchodzących zmian. Testowe jego wydanie ma być dostępne w marcu. Apple pewnie udostępni betę nowego systemu dla Maców niedługo po finalnym wydaniu z numerkiem12.2.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij