Udostępnij
Tweetnij

iPhone 15 Pro ma otrzymać 5-krotny zoom optyczny. Apple negocjuje z Lante Optics

iPhone 15 Pro to smartfon, który ma być pierwszym z aparatem peryskopowym. Dzięki temu zapewni 5-krotny zoom optyczny. Apple prowadzi w tym kontekście rozmowy z Lante Optics, które ma głównym dostawcą. Na premierę telefonu iPhone 15 Pro jednak trochę poczekamy. Debiut odbędzie się dopiero w 2023 r.

iPhone 15 Pro ma być pierwszym smartfonem Apple, który otrzyma aparat peryskopowy. Nowe informacje w tym temacie przedstawił analityk Jeff Pu. Obejmują one 5-krotny zoom optyczny. Firma z logo nadgryzionego jabłka prowadzi już w tej kwestii rozmowy z Lante Optics.

Firma Lante Optics, o ile Apple dojdzie do porozumienia w kwestii dostaw, będzie prawdopodobnie głównym dostawcą elementów optycznych dla kamery peryskopowej modelu iPhone 15 Pro. Partner dostarczył już komponenty do wglądu. Finalna decyzja w tej sprawie powinna zapaść w maju tego roku. Jeśli dojdzie do porozumienia. To kontrakt ma opiewać na setki mln dolarów.

Apple iPhone 15 Pro dopiero w 2023 roku

Wspomniany 5-krotny zoom optyczny mają dostać smartfony iPhone 15 Pro oraz wariant Max. Na ich debiut trochę jednak poczekamy. Apple wprowadzi oba te telefony do oferty dopiero w drugiej połowie 2023 r. Tak więc trochę na nie jeszcze sobie poczekamy. Najpierw czeka nas debiut modeli na ten rok.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij