Udostępnij
Tweetnij

Nie każdy iPhone 14 ma dostać ekran ProMotion

iPhone 14 Max według ostatnich plotek miałby dostać ekran ProMotion. Tak więc wyświetlacz z odświeżaniem obrazu w 120 Hz. Czy jednak Apple zdecyduje się na taki ruch w 2022 r.? Wygląda na to, że jednak nie. Ekran z modelu iPhone 14 Max oraz najtańszego telefonu z iOS zostanie pozbawiony takiej funkcji.

iPhone 14 Max oraz model z 6,1-calowym wyświetlaczem to dwa tańsze smartfony Apple na 2022 r., które w plotkach pojawiają się od dłuższego czasu. Pewne przecieki mówiły o tym, że te modele też dostaną ekrany z funkcją ProMotion. Wtedy wszystkie cztery telefony z iOS zapewniłyby odświeżanie obrazu w 120 Hz. Czy tak rzeczywiście będzie?

Apple rzekomo rozważa implementację ekranów ProMotion tylko w modelach Pro. Tak więc będziemy mieć do czynienia z sytuacją, którą znamy z poprzedniego roku. iPhone 14 Max i 14 tego rozwiązania zostaną pozbawione. Otrzymają więc wyświetlacze, które będą odświeżać obraz w standardowych 60 Hz, co warto mieć na uwadze.

Apple w modelu iPhone 14 Max umieści 6,7-calowy ekran

Wiemy jednak, że iPhone 14 Max otrzyma ekran o takiej przekątnej, która jest w mniejszym modelu Pro. Będzie to więc 6,7-calowy wyświetlacz wykonany w technologii OLED. Z oferty zniknie model Mini, który to nigdy nie sprzedawał się tak dobrze, jak chciał tego producent.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla macOS Monterey

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij