Udostępnij
Tweetnij

iPhone Xs Max z dziwnym przypadkiem. Apple otworzyło downgrade do iOS 14.1

iPhone Xs Max to smartfon Apple sprzed kilku lat. Wybrani właściciele tego modelu mogą przeprowadzić downgrade do systemu iOS 14.1, który nie jest podpisywany od listopada 2020 r. Skąd taka możliwość? Prawdopodobnie jest to błąd i taki proces mogą wykonać tylko właściciele modelu iPhone Xs Max z chińskiej dystrybucji.

Apple udostępniło iOS 14.1 jesienią 2020 r. Była to pomniejsza aktualizacja funkcyjna, która wprowadziła pewne nowości. Firma przestała ją podpisywać w połowie listopada tego samego roku. W ten sposób downgrade do tej wersji stał się niemożliwy. Tymczasem wybrani właściciele modelu iPhone Xs Max ponownie mogli wykonać proces cofnięcia się do tego oprogramowania.

Apple po cichu otworzyło furtkę z downgrade dla modelu iPhone Xs Max i w ten sposób umożliwiło właścicielom cofnięcie się do tej wersji software. Mowa o buildzie oznaczonym ciągiem znaków 18A8395. Jak to możliwe? Prawdopodobnie był to błąd.

Downgrade do iOS 14.1 w iPhone Xs Max tylko w Chinach

Opisana sytuacja dotyczy tylko smartfonów iPhone Xs Max pochodzących z chińskiej dystrybucji. Nie wiadomo, skąd wziął się taki problem. Możliwe nawet, że w momencie czytania przez was tego artykułu nie jest to możliwe i właściciele telefonów nie mogą już cofnąć się do iOS 14.1. Błąd mógł zostać usunięty.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij