Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 Pro i 14 Pro Max mogą dostać ekrany, które mają dziwne otwory

iPhone 14 Pro Max i 14 Pro to nadchodzące flagowce Apple. Wiemy, że dostaną ekrany bez notchy. W zamian mają pojawić się okrągłe otwory. Co ciekawe nie jedno, a nawet dwa. To drugie ma przyjąć postać pigułki. Nie ma jednak pewności, że iPhone 14 Pro rzeczywiście otrzyma takie wyświetlacze.

iPhone 14 Pro i 14 Pro Max to dwa smartfony Apple, w których w końcu ma zniknąć notch. W zamian pojawią się ekrany mające otwory. Do tej pory mówiono tu o okrągłych dziurkach. Możliwe jednak, że będzie to bardziej zaskakujące rozwiązanie, które wiąże się z koniecznością znalezienia miejsca dla elementów związanych z obsługą Face ID.

Nowe informacje w tym temacie dostarcza Young Ross. Twierdzi on, że Apple w modelach iPhone 14 Pro i Max może umieścić ekrany mające dwa otwory. Jeden okrągły dla kamery do selfie, a drugi ma mieć postać pigułki. Widać to na poniższym zdjęciu. To drugie wcięcie miałoby być jednak niewidoczne. Pomysł jest z pewnością ciekawy.

Apple iPhone 14 pro Max jakie ekrany otwory

iPhone 14 Pro i Max na etapie prototypów

Pamiętajmy, że smartfony iPhone 14 Pro znajdują się obecnie na etapie prototypów. To oznacza, że Apple bierze pod uwagę jeszcze różne rozwiązania. Jednak wiosną projekty sprzętowe nowych telefonów z iOS zostaną zamknięte. Wtedy nie będzie już miejsca na zmiany. Czy ekrany rzeczywiście dostaną właśnie takie otwory? O tym przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij