Udostępnij
Tweetnij

Apple już testuje betę iOS 15.4

iOS 15.4 beta jest już wewnętrznie testowany przez Apple. Co ciekawe trwa to już od kilku miesięcy. Skąd to wiemy? Po wejściach z iPhone’ów pracowników firmy zarejestrowanych w logach serwisu źródłowego. Wygląda na to, że aktualizacja iOS 15.4 będzie większym uaktualnieniem, gdzie może pojawić się sporo nowości.

Apple udostępniło testerom aktualizacje z numerkami 15.3. Co jednak ciekawe firma intensywnie testuje już kolejne oprogramowanie dla iPhone’ów, którym jest iOS 15.4 beta. Logi związane z nową wersją zostały znalezione na serwerach serwisu źródłowego. Coś więc z pewnością jest na rzeczy.

kiedy aktualizacja iOS 15.4 beta Apple iPhone co nowego nowości

Poniżej widać liczne wejścia z systemu iOS 15.4 beta na stronę serwisu Macrumors. Zaczęły się one kilka miesięcy temu i widać, że w ostatnim czasie jest ich coraz więcej. Jeszcze niżej dla porównania liczba wejść z urządzeń pracujących pod kontrolą aktualnej wersji poglądowej oprogramowania z numerkiem 15.3. Z czego to wynika?

kiedy aktualizacja iOS 15.4 beta Apple iPhone co nowego nowości
kiedy aktualizacja iOS 15.4 beta Apple iPhone co nowego nowości

iOS 15.4 beta to prawdopodobnie duża aktualizacja dla iPhone’ów

Wygląda na to, że uaktualnienie z numerkiem 15.3 będzie pomniejszą aktualizacją, gdzie nie pojawi się zbyt wiele nowości. Na więcej będzie można liczyć na iPhone’ach właśnie wraz z iOS 15.4. Stąd też testuje go więcej osób wewnątrz Apple. Na to uaktualnienie jednak trochę sobie poczekamy. Pewnie do wiosny 2022 r.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: Macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij