Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.2 RC jeszcze dziś? Apple przestaje podpisywać iOS 15.1 (aktualizacja)

iOS 15.2 RC to niemal finalna wersja nowego oprogramowania dla iPhone’ów, która jest tuż za rogiem. Apple przestało podpisywać iOS 15.1. To oznacza, że nowa aktualizacja może już być bardzo blisko. Najpierw jednak Apple udostępni uaktualnienie iOS 15.2 testerom. Dla wszystkich użytkowników dopiero kilka dni później.

Aktualizacja: na iOS 15.2 RC oraz pozostałe wydania Release Candidate nowych systemów Apple jeszcze chwilę poczekamy. W środę wieczorem firma udostępniła testerom czwartą betę macOS 12.1 Monterey. Natomiast w czwartek czwarte wersje poglądowe pozostałych systemów. Co nie zmienia faktu, że nowe uaktualnienia w finalnych wersjach są coraz bliżej.

Apple rozpoczęło testy uaktualnienia z numerkiem 15.2 kilka tygodni temu. Nowe oprogramowanie dla iPhone’ów znajduje się obecnie na etapie beta testów. Długo to jeszcze potrwa? Możliwe, że nie i tak naprawdę iOS 15.2 RC może już być naprawdę blisko. Skąd to wiemy?

Apple przestało podpisywać iOS 15.1 i tym samym uniemożliwiło użytkownikom cofnięcie się do tej wersji oprogramowania. Podpisywana jest tylko ostatnia wersja z numerkiem 15.1.1 udostępniona w zeszłym miesiącu. Ponadto od wydania trzeciej bety uaktualnienia z numerkiem 15.2 upłynęło już trochę czasu.

aktualizacja iOS 15.2 beta Apple co nowego nowości zmiany iPhone

Apple może udostępnić uaktualnienie iOS 15.2 RC jeszcze dziś

Tak więc wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy czwartej bety nowego oprogramowania dla iPhone’ów. Kolejną odsłoną systemu może już być iOS 15.2 RC, czyli już w zasadzie niemal finalna aktualizacja. Najpierw dostaną ją deweloperzy i testerzy. Kilka dni później Apple udostępni ją wszystkim właścicielom zgodnych telefonów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: 9to5Mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij