Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.2 beta 2 wprowadza nową funkcję dla kamery z modelu iPhone 13 Pro

iOS 15.2 beta 2 wprowadza jeszcze jedną nowość, której wcześniej nie dostrzeżono. To nowa funkcja, którą otrzymały iPhone 13 Pro i 13 Pro Max. Jest to przełącznik dla opcji makro w aplikacji Aparat. Pojawia się ona w momencie, gdy użytkownik zablokował automatyczny tryb makro w ustawieniach kamery.

iOS 15.2 beta 2 to druga wersja poglądowa ostatniej aktualizacji dla telefonów, którą Apple testuje od kilku tygodni. W nowej wersji wprowadzono pewne nowości. Pojawia się jeszcze jedna nowa funkcja, z której skorzystają właściciele smartfonów iPhone 13 Pro. Dotyczy ona trybu makro, gdzie w ostatnim czasie wprowadzono pewne modyfikacje.

Apple wcześniej w modelach iPhone 13 Pro pozwoliło zablokować automatyczny tryb makro w ustawieniach aparatu. Teraz wraz z iOS 15.2 beta 2 dodano nową opcję w samej aplikacji, która pozwala szybko to włączyć. Będzie ona jednak dostępna wtedy, gdy wcześniej ją zablokowano. Nowość prezentuje poniższe wideo użytkownika, który ją dostrzegł.

iOS 15.2 beta 2 to nie tylko nowe funkcje dla modelu iPhone 13 Pro

Apple w iOS 15.2 beta 2 dodało także inne nowości, o których już szerzej wam wspominaliśmy. Dotyczą one możliwości dodania opiekuna konta po śmierci, ukrywania adresu e-mail w aplikacji Mail czy szukania nieznanych lokalizatorów w pobliżu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij