Udostępnij
Tweetnij

iOS 14.8.1 i iPadOS 14.8.1 dostępne. Apple udostępnia nowe aktualizacje

iOS 14.8.1 i iPadOS 14.8.1 to nowe uaktualnienie dla tych osób, które nie przeszły na wersje z numerkiem 15. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego tu znajdziemy, to nowości nie ma. Aktualizacja wprowadza zmiany w zabezpieczeniach. W iOS i iPadOS 14.8.1 wprowadzono poprawki błędów.

Apple już wcześniej przekazało, że po premierze 15-tych wersji własnego oprogramowania zamierza oferować wsparcie dla poprzedniego oprogramowania. Dowodzi tego wydanie iOS 14.8.1 i iPadOS 14.8.1. To nowe aktualizacje serwisowe, które nie wprowadzają nowości. Znajdziemy tu poprawki błędów związanych z zabezpieczeniami.

Aktualizacja iOS 14.8.1 i iPadOS 14.8.1 to poprawki błędów

iOS 14.8.1 oraz iPadOS 14.8.1 wprowadzają różne poprawki obejmujące zabezpieczenia. Okazuje się, że jest ich całkiem sporo.  W oficjalnym dokumencie opublikowanym przez Apple czytamy o rozwiązaniach problemów związanych z audio, CoreGraphics, ColorSync, IOMobileFrameBuffer, kernelem, sterownikami GPU, paskiem statusu czy silnikiem WebKit używanym w Safari. Tak więc instalacja nowego oprogramowania jest z pewnością wskazana na tych sprzętach, których nie uaktualniono do 15-tki.

aktualizacja Apple iPhone iOS 14.8.1 iPadOS 14.8.1 co nowego zmiany opinie czy warto instalować

Aktualizacje iOS 14.8.1 oraz iPadOS 14.8.1 można pobrać udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Będzie to możliwe po nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi. Instalacja wymaga baterii naładowanej w co najmniej 50 proc. (lub 20 proc. i podłączenia urządzenia do ładowarki).

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij