Udostępnij
Tweetnij

iPhone SE 3 – Apple może oprzeć jego design na modelu iPhone Xr

iPhone SE 3 to nadchodzący smartfon Apple. Nowe plotki mówią o tym, że jego design może zostać oparty na starszym urządzeniu. Tym jest iPhone Xr. To oznacza, że powinniśmy spodziewać się ekranu z notchem oraz pojedynczego aparatu fotograficznego. Wiemy, że iPhone SE 3 ma zadebiutować w 2022 r.

iPhone SE 3 to smartfon Apple, który ma być pierwszym tanim modelem w ofercie firmy z obsługą sieci 5G. Urządzenie było obiektem wielu przecieków. Nowe plotki mówią o tym, że jego design może jednak mocno różnić się od poprzednika. Projekt telefonu ma zostać rzekomo oparty na modelu iPhone Xr, co jest niespodzianką.

Jeśli iPhone SE 3 rzeczywiście zostanie oparty na modelu Xr, to powinniśmy spodziewać się pewnych zmian. Najważniejszą byłby ekran ze wcięciem w górnej części wyświetlacza. Natomiast aparat fotograficzny pozostanie prosty i nadal będzie miał jeden obiektyw, co warto mieć na uwadze. Pod warunkiem, że te plotki są prawdziwe.

Apple iPhone SE 3 nie musi mieć designu opartego na modelu Xr

Nowy raport stoi w sprzeczności z tym, co mówiły wcześniejsze plotki i przecieki. Te jednak zakładają, że urządzenie będzie podobne do poprzednika. Jeśli tak, to iPhone SE 3 otrzymały ekran z grubszymi ramkami oraz przyciskiem Początek. Jak będzie w rzeczywistości, to pewnie przekonamy się dopiero za kilka miesięcy, kiedy to będziemy bliżej oficjalnej zapowiedzi.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij