Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.1 beta 2 – Apple rozwiązuje błąd w smartfonach iPhone 13

iOS 15.1 beta 2 to najnowsza aktualizacja poglądowa udostępniona przez Apple. Rozwiązano tu błąd, który dotyczy smartfonów iPhone 13. Związany on jest z odblokowywaniem w masce z wykorzystaniem zegarków Apple Watch. Aktualizacja iOS 15.1 beta 2 została oddana w ręce deweloperów.

iOS 15.1 beta 2 to kolejna aktualizacja poglądowa nowego oprogramowania Apple, którego testy rozpoczęły się kilka dni temu. Wiemy, że wprowadza ona pewne nowości. W drugiej becie firma rozwiązała denerwujący błąd, który związany jest ze smartfonami iPhone 13. Co to za bug?

Użytkownicy telefonów iPhone 13 skarżą się na błąd, który uniemożliwia im odblokowanie z wykorzystaniem zegarków Apple Watch. Aktualizacja iOS 15.1 beta 2 rozwiązuje ten dokuczliwy bug. Możliwe, że wprowadzono tu także inne zmiany lub nowości. Na razie na ich znalezienie musimy poczekać.

aktualizacja iOS 15.1 beta 2 co nowego iPhone 13 Apple Watch

Aktualizacja iOS 15.1 beta 2 na razie dla deweloperów

Apple udostępniło uaktualnienie iOS 15.1 beta 2 deweloperom aplikacji. Jednak już wkrótce to samo oprogramowanie zostanie oddane także w ręce publicznych testerów. Na razie nie wiadomo, czy firma ma w planach wydać uaktualnienie z numerkiem 15.0.1, gdzie wcześniej rozwiąże wspomniany błąd występujący w modelach iPhone 13. Jest to bardzo możliwe, ale na szczegóły trzeba poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij