Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.1 beta 1 – Apple rozpoczyna testy nowej aktualizacji iPhone’ów

iOS 15.1 beta 1 to nowa aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów. Apple rozpoczęło jej testy. Najpierw software trafia w ręce deweloperów aplikacji. Niedługo również pojawi się także u publicznych testerów. Spodziewajmy się, że iOS 15.1 beta wprowadzi nowe funkcje oraz pewne nowości.

Aktualizacja: iOS 15.1 beta 1 wprowadza pewne nowości i zmiany. Wśród nich jest wyczekiwany Shareplay, który został wcześniej przez Apple opóźniony. Nie zabrakło też powrotu muzyki bezstratnej i Dolby Atmos w HomePodach.

iOS 15.1 beta 1 pojawia się niedługo po finalnej wersji „piętnastki”. Apple rozpoczyna testy nowego oprogramowania dla iPhone’ów, gdzie powinniśmy spodziewać się pewnych nowości. W tym takich, których zabrakło w dużej aktualizacji z września. Jak dobrze wiemy, część z nowych funkcji zostało opóźnionych.

iOS 15.1 beta 1 to pierwsza edycja poglądowa tej wersji oprogramowania dla iPhone’ów. Spodziewajmy się jednak, że będzie ich jeszcze co najmniej kilka. Program pilotażowy powinien potrwać kilka tygodni. Finalna odsłona aktualizacji pewnie będzie gotowa w październiku lub najpóźniej w listopadzie.

aktualizacja iOS 15.1 beta 1 Apple iPhone co nowego nowości zmiany

Aktualizacja iOS 15.1 beta 1 najpierw dla iPhone’ów deweloperów

Apple udostępniło aktualizację iOS 15.1 beta 1 najpierw deweloperom aplikacji. Jednak niedługo to oprogramowanie będą mogli wypróbować także publiczni testerzy, którzy otrzymają je na swoich iPhone’ach. Na wykaz dostępnych nowości będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Poznamy go w momencie, gdy nowe funkcje zostaną odkryte przez użytkowników, którzy zainstalowali nowy software.

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij