Udostępnij
Tweetnij

Apple A15 Bionic z iPhone 13 Pro – test ujawnia 55 proc. wydajniejszy GPU

iPhone 13 Pro ma wydajny procesor Apple A15 Bionic. Jego wczesny test ujawnia naprawdę duży wzrost wydajności GPU. Smartfon został dostrzeżony w bazie benchmarku Geekbench. Tam dowiadujemy się, jaką oferuje moc. Zobaczmy, jak spisuje się Apple A15 Bionic z modelu iPhone 13 Pro.

Apple A15 Bionic to potężny chip, który znajduje się pod obudową modelu iPhone 13 Pro. Jego wczesny test ujawnia nam, że firma poczyniła duże prace nad zwiększeniem wydajności GPU. Dowodzi nam tego baza benchmarku Geekbench, gdzie przetestowano urządzenie. Zobaczmy, jak ono tam wypadło.

Test GPU z Apple A15 Bionic ze smartfona iPhone 13 Pro ujawnia nam wzrost wydajności aż o 55 proc. W benchmarku Metal chip zdobył aż 14216 punktów. Dla porównania A14 z modelu 12 Pro uzyskuje tutaj 9123 punktów. Tak więc zysk mocy jest naprawdę duży. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku rdzeni CPU.

Apple A15 Bionic GPU test iPhone 13 Pro

Test Apple A15 Bionic z iPhone 13 Pro ujawnia duży wzrost wydajności GPU

Apple A15 Bionic jest wydajniejszym procesorem względem A14. Nowy 5-rdzeniowy GPU rzeczywiście wypada w testach dużo lepiej. Jednak same rdzenie CPU z modelu iPhone 13 Pro nie oferują już tak wysokiego wzrostu wydajności, bo o około 20 proc. Wynika to z faktu, że pod tym kątem firma nie wprowadziła większych zmian w porównaniu do chipu z zeszłego roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij