Udostępnij
Tweetnij

iOS 15 RC jeszcze dziś. Apple podaje datę premiery

iOS 15 RC to w zasadzie finalna aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępni jeszcze dziś testerom. Kilka dni później zostanie ona oddana w ręce wszystkich użytkowników. W trakcie konferencji została podana data premiery iOS 15. Nowe oprogramowanie dla iPhone’ów zostanie upublicznione w przyszłym tygodniu.

iOS 15 RC to prawie finalna (lub w zasadzie już tak) aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, która wcześniej była dostępna w wersji beta. W trakcie specjalnej konferencji, gdzie pokazano nowe produkty Apple, przy okazji została podana data premiery nowego uaktualnienia dla wszystkich użytkowników. Pojawi się ono w przyszłym tygodniu. Kiedy dokładnie?

Apple planuje udostępnić nową aktualizację już 20 września. Tak więc nowe oprogramowanie pojawi się na cztery dni przed rynkowym debiutem iPhone’ów 13. Natomiast jeszcze dziś deweloperzy aplikacji oraz publiczni testerzy powinni otrzymać iOS 15 RC. Co to takiego jest?

Aktualizacja iOS 15 RC to zasadzie finalna wersja dla iPhone’ów

iOS 15 RC, gdzie dopisek jest skrótem od słów Release Candidate, to już w zasadzie finalna aktualizacja nowego oprogramowania dla iPhone’ów. Ten sam build powinien zostać udostępniony dla wszystkich w przyszłym tygodniu. Testerzy i deweloperzy otrzymali go wcześniej, aby zobaczyć, czy nie ma tu jeszcze jakichś błędów oraz pod kątem zgodności z aplikacjami.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij