Udostępnij
Tweetnij

iOS 15 – kiedy pojawi się finalna aktualizacja dla iPhone’ów?

iOS 15 to duża aktualizacja oprogramowania dla iPhone’ów, na którą czeka wielu użytkowników. Kiedy udostępni ją Apple? Nastąpi to w drugiej połowie tego miesiąca. Najpierw testerzy otrzymają build RC uaktualnienia. Potem przyjdzie czas na finalną wersję iOS 15 dla wszystkich właścicieli iPhone’ów.

iOS 15 obecnie dostępny jest w ramach poglądowej wersji beta. Jednak jeszcze w tym miesiącu Apple udostępni to uaktualnienie dla wszystkich użytkowników iPhone’ów. Kiedy to nastąpi? W drugiej połowie września. Na podstawie dotychczasowych terminarzy wydawniczych pokusiliśmy się o przewidzenie dokładnej daty premiery.

Kiedy więc można spodziewać się sfinalizowanej wersji iOS 15? Najpierw tą bliską jej otrzymają deweloperzy i testerzy. Będzie to build RC (Release Candidate), którego spodziewamy się jeszcze w tym tygodniu. Potem nadejdzie czas na wersję dla wszystkich właścicieli zgodnych iPhone’ów.

Premiera iOS 15 dla iPhone’ów już blisko

Apple poda dokładny termin udostępnienia iOS 15 dla wszystkich w trakcie najbliższej konferencji. Na niej spodziewamy się prezentacji iPhone’ów 13 i innych produktów. Firma potwierdziła, że najbliższy event odbędzie się 14 września. Sama aktualizacja powinna pojawić się na około dwa dni przed rynkowym debiutem nowych telefonów, którego spodziewamy się 24 września. Tak więc tym dniem powinien być 22 września.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij