Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 – nazwa telefonów Apple potwierdzona na etui MagSafe

iPhone 13 to nowa seria telefonów Apple, które mamy zobaczyć już za kilka dni. W sieci pojawiło się wideo przedstawiające nowe etui MagSafe. Na nich można dostrzec nazwę nadchodzących smartfonów. Film został już usunięty, ale pozostał zrzut ekranowy, gdzie widać nazwę iPhone 13.

iPhone 13 był obiektem wielu przecieków. Nowe smartfony Apple powinniśmy zobaczyć już w połowie tego miesiąca. Tymczasem w międzyczasie pojawiały się plotki, że nowe telefony z logo nadgryzionego jabłka mogą dostać w nazwach dopisek 12s. Nowy przeciek z etui MagSafe w roli głównej jednak temu zaprzecza.

W sieci pojawiło się wideo prezentujące nowe i oryginalne etui MagSafe, które Apple przygotowało dla nadchodzących smartfonów z iOS. Na filmie pojawiają się tylko czarne wersje kolorystyczne. Sam materiał został już usunięty. Mamy jednak zrzut ekranowy, który widać poniżej. I na nim rzeczywiście widać nazwę „iPhone 13”.

Apple iPhone 13 etui MagSafe

Apple iPhone 13 już blisko

Plotki mówią o tym, że Apple pokaże smartfony iPhone 13 w trakcie specjalnej konferencji, która ma odbyć się 14 września. Termin ten nie został jeszcze potwierdzony przez producenta, ale jeśli jest prawdziwy, to powinno to nastąpić już na początku przyszłego tygodnia. Kilka dni później ma ruszyć przedsprzedaż. Po tygodniu od niej telefony mają trafić na rynek.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij