Udostępnij
Tweetnij

iPhone 14 z Apple A16 Bionic bez 3 nm. TSMC ma opóźnienia

iPhone 14 to smartfony, które otrzymają procesor Apple A16 Bionic i zobaczymy je w 2022 r. Wcześniejsze plotki mówiły, że może tu dojść do przejścia z litografii 5 na 3 nm. Jednak nowe informacje sugerują, że TSMC ma opóźnienia. To oznacza, że iPhone 14 może dostać układy wyprodukowane w procesie N4.

iPhone 14 to nowa seria smartfonów z logo nadgryzionego jabłka na 2022 r. Telefony pojawiały się już w plotkach i wiemy, że dostaną procesory Apple A16 Bionic. Plotki mówiły, że mogą one już zostać wykonane w mniejszej litografii 3 nm. Teraz pojawiły się jednak pewne informacje powiązane z TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing Company Limited), które mówią o tym, że może być inaczej.

TSMC ma pewne opóźnienia związane z wprowadzeniem litografii 3 nm. Tutaj plotki mówią o poślizgu w postaci 3-4 miesięcy. Jeśli tak będzie, to układy Apple A16 Bionic dla smartfonów iPhone 14 nie skorzystają jeszcze z tego rozwiązania. Dopiero kolejna generacja. Czego więc można się spodziewać?

Apple A16 Bionic dla iPhone 14 3 nm procesor plotki przecieki wycieki informacje kiedy premiera

TSMC w produkcji Apple A16 Bionic dla iPhone 14 może sięgnąć po N4

TSMC prawdopodobnie wyprodukuje procesory Apple A16 Bionic dla przyszłorocznych smartfonów z iOS w procesie N4. iPhone 14 dostanie takie chipy, co też będzie jednak jakimś znaczącym przeskokiem nad obecną litografią.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij