Udostępnij
Tweetnij

Apple dodało w aplikacji Zdjęcia z iOS 15 beta ciekawe usprawnienie

iOS 15 beta 4 zawiera ciekawą nowość w aplikacji Zdjęcia. Apple dodało nowy system poprawiania fotografii. Zobaczmy, co zmieniło się w iOS 15 beta.

iOS 15 beta 4 to poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple udostępniło w zeszłym miesiącu. Firma dodała do niej po cichu ciekawe usprawnienie, które obejmuje aplikację Zdjęcia. Ta zyskała nowy system poprawiania fotografii, gdzie usuwane są pewne niechciane artefakty. Zobaczmy sobie, co to dokładnie jest.

Użytkownicy iPhone’ów, którzy zainstalowali iOS 15 beta 4, zauważyli, że aplikacja Zdjęcia jest w stanie usuwać flary na fotografiach. Odbywa się to w trakcie przetwarzania końcowego. To może niewielkie udoskonalenie, ale z pewnością cieszy. Poniżej możecie zobaczyć to na dwóch przykładowych obrazach. Pierwszy jest oryginałem, a drugi po zastosowaniu zmian.

aktualizacja iOS 15 beta 4 Apple lepsze zdjęcia
foto: Reddit/u/Doubleluckstur
aktualizacja iOS 15 beta 4 Apple lepsze zdjęcia
foto: Reddit/u/Doubleluckstur

iOS 15 beta jeszcze przez jakiś czas

Apple jeszcze przez jakiś czas będzie serwował nam poglądowe wydania iOS 15 beta. Testerzy otrzymają jeszcze co najmniej kilka wydań testowych nowego oprogramowania. Jego finalna wersja będzie dopiero gotowa pod koniec sierpnia lub we wrześniu. Do tego czasu mogą jeszcze pojawić się jakieś pomniejsze nowości, jak chociażby ta wspomniana w tym artykule.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij