Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia finalną wersję macOS 11.5 Big Sur dla wszystkich (aktualizacja)

macOS 11.5 RC Big Sur to nowa aktualizacja Apple. Wprowadzi ona pewne nowości i zmiany. Zobaczmy więc, co nowego znajdziemy w macOS 11.5 Big Sur.

Aktualizacja: Apple udostępniło uaktualnienie macOS 11.5 Big Sur dla wszystkich użytkowników komputerów Mac. Nastąpiło to po kilku dniach od wydania wersji RC dla testerów. Poniżej wykaz zmian.

macOS 11.5 RC Big Sur to nowa aktualizacja dla komputerów Mac, którą zobaczymy wraz z iOS 14.7. To większe uaktualnienie, które wprowadzi trochę nowości i do niedawno było dostępne w wersji beta. Zobaczmy więc, co nowego się pojawi. Oficjalny wykaz zmian z macOS 11.5 Big Sur widzicie poniżej.

macOS 11.5 RC Big Sur – co nowego / wykaz nowości i zmian

macOS Big Sur 11.5 — Wymagane ponowne uruchomienie

macOS Big Sur 11.5 zawiera następujące ulepszenia dla komputera Mac:

  • Zakładka Biblioteka podcastów pozwala wybrać wyświetlanie wszystkich programów lub tylko obserwowanych programów
  • Ta wersja rozwiązuje również następujące problemy:
  • Muzyka może nie aktualizować liczby odtworzeń i daty ostatniego odtwarzania w Twojej bibliotece
  • Karty inteligentne mogą nie działać podczas logowania do komputerów Mac z chipem M1

Więcej szczegółowych informacji na temat tej aktualizacji można znaleźć na tej stronie. Szczegółowe informacje na temat zawartości tej aktualizacji dotyczącej zabezpieczeń można znaleźć pod tym adresem.

kiedy aktualizacja macOS 11.5 RC Big Sur Apple Mac co nowego nowości zmiany opinie

macOS 11.5 Big Sur powinien zostać udostępniony w tym lub przyszłym tygodniu. Wersja RC została oddana w ręce deweloperów oraz testerów i jest niemal finalna. Aktualizacja będzie dostępna z poziomu mechanizmu Uaktualnienia. Oczywiście, przed rozpoczęciem procesu aktualizowania warto wykonać kopię zapasową. Tak na wszelki wypadek, gdyby coś miało pójść nie tak.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij