Udostępnij
Tweetnij

iOS 14.7 beta 5 rozwiązuje poważny problem z Wi-Fi na iPhone’ach

iOS 14.7 beta 5 to poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów. Apple rozwiązało w niej poważny problem z Wi-Fi. Finalny iOS 14.7 wniesie poprawkę tego błędu.

iOS 14.7 beta 5 to najnowsza wersja poglądowa oprogramowania dla iPhone’ów, której to testy Apple zainicjowało już wcześniej. Nowa aktualizacja wprowadza rozwiązanie poważnego błędu obejmującego Wi-Fi. Problem doczekał się poprawki, a w jaki  sposób on się objawiał?

Specyficzna nazwa sieci Wi-Fi, jak na przykład „%p%s%s%s%s%n, mogła doprowadzać do zawieszenia się modułu łączności bezprzewodowej iPhone’a. Do tego stopnia, że nie pomaga ponowny restart telefonu. Jedynie próba zresetowania do ustawień fabrycznych sieci. Co jednak nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem.

Problem z Wi-Fi na iPhone’ach wraz z iOS 14.7 beta 5 rozwiązany

Na szczęście iOS 14.7 beta 5 rozwiązuje ten problem raz na zawsze. Tak więc finalna aktualizacja oprogramowania, która wkrótce trafi na wszystkie iPhone’y, zażegna ten problem. Na razie nie wiadomo, kiedy Apple planuje udostępnić to uaktualnienie. Powinno to jednak nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Na razie nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla telefonów z logo nadgryzionego jabłka

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij