Udostępnij
Tweetnij

Apple Watch wraz z aktualizacją watchOS 8 dostanie nowe aplikacje

watchOS 8 to nowa aktualizacja dla Apple Watch. Wprowadzi aplikacje Umysł, Porady i Kontakty. Zobaczmy, czego można jeszcze się spodziewać w watchOS 8.

watchOS 8 to nowe oprogramowanie dla Apple Watch, które zobaczymy na WWDC 2021, a wcześniej oglądaliśmy je w koncepcie. Wraz z iOS 15 dla iPhone’ów czy nowym homeOS. Nowa aktualizacja dla smartwatchy doczekała się przecieku. Doszukano się, że w drodze są nowe aplikacje na zegarki. Wśród nich są Kontakty, Porady i nowa Umysł.

Aplikacja Umysł (choć tu warto mieć na uwadze, że jej polska nazwa może być inna) została znaleziona w kodzie. Doszukał się jej deweloper Khaos Tian. Apple od lat inwestuje w zdrowie. Jakiś czas temu dodano Oddech i nowa apka może być rozszerzeniem dotychczasowych rozwiązań z tego zakresu.

Apple Watch co nowego nowości watchOS 8 aplikacje Umysł Porady Kontakty

Aplikacja Umysł z watchOS 8 nie dla Apple Watch

Identyfikator „nano” pozwala nam sugerować, że aplikacja Umysł będzie dostępna nie tylko w watchOS 8 dla Apple Watch. Spodziewajmy się jej również w iOS 15 i być może innych systemach firmy. Na razie nie wiadomo, do czego ma dokładnie służyć. Te szczegóły poznamy już jutro w trakcie keynote otwierającego WWDC 2021.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij