Udostępnij
Tweetnij

Apple w każdym iPhonie 13 umieści stabilizację, którą ma model 12 Pro Max

iPhone 13 5G to cztery nowe smartfony Apple. Każdy z nich ma dostać OIS, które ma iPhone 12 Pro Max. Tak więc każdy iPhone 13 zaoferuje taką stabilizację.

iPhone 13 5G to łącznie cztery smartfony Apple na 2021 rok, które są w ogniu przecieków. Dowiadujemy się, że każdy z nich ma otrzymać stabilizację, którą w zeszłym roku wyróżniał się iPhone 12 Pro Max. Wtedy takie OIS umieszczono tylko w najdroższym modelu. Za kilka miesięcy ma być inaczej.

Raport serwisu źródłowego zakłada, że na zmianie planowanej dla każdego modelu iPhone 13 5G zarobią dostawcy komponentów. Ma to przełożyć się na wzrost produkcji sensorów dla OIS nawet o 30-40 proc. Po to, aby były zapewnione płynne dostawy. Wszak z rozwiązania korzysta nie tylko Apple.

flagowiec Apple iPhone 13 Pro rendery plotki przecieki wycieki OIS iPhone 12 Pro Max
źródło: LeaksApplePro/ld_vova

Każdy model iPhone 13 5G z lepszym OIS to świetny ruch Apple

Cieszy, że każdy iPhone 13 5G otrzyma takie rozwiązanie. Jednak prawda jest taka, że to w modelach Pro i tak znajdą się znacznie lepsze aparaty fotograficzne o większych możliwościach, co trzeba mieć na uwadze. Jednak wprowadzenie lepszego rozwiązania dla OIS w każdym smartfonie i tak cieszy.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij