Udostępnij
Tweetnij

Apple rozszerza dostępność jakości powietrza w aplikacji Pogoda z iOS 14.7 beta

iOS 14.7 beta 1 wprowadza nowość w aplikacji Pogoda. Apple dodało informacje o jakości powietrza na nowych rynkach. Użytkownicy iOS 14.7 beta już je widzą.

iOS 14.7 beta 1 Apple udostępniło testerom kilka dni temu. Aktualizacja wnosi kolejną nowość, którą raportują użytkownicy iPhone’ów z zainstalowaną wersją poglądową. To jakość powietrza, którą wyświetla aplikacja Pogoda. Firma wprowadziła taką funkcję już wcześniej. Teraz jednak rozszerza jej dostępność.

Jakość powietrza w aplikacji Pogoda została ostatnio rozszerzona o nowe lokalizacje przy okazji wydania aktualizacji z numerkiem 14.3. Wraz z iOS 14.7 beta 1 Apple dodało nowe rynki. Raporty użytkowników iPhone’ów widzących nowość spływają z Kanady, Hiszpanii, Holandii, Francji oraz Włoch. Jest to wskaźnik AQI w zakresie 0-500 (im więcej, tym gorzej).

aktualizacja iOS 14.7 beta jakość powietrza Apple Pogoda
źródło: Twitter/@heyJohnEe

Jakość powietrza w aplikacji Pogoda z iOS 14.7 beta nadal nie w Polsce

Choć pojawiło się całkiem sporo nowych lokalizacji dla tej funkcji, tak nadal nie skorzystamy w niej w Polsce. Jakość powietrza dla naszych regionów po instalacji iOS 14.7 beta nie jest wyświetlana. Może jednak kiedyś się jej doczekamy. Na razie jednak trzeba będzie trochę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij