Udostępnij
Tweetnij

iOS 14.5 jeszcze dziś. To duża aktualizacja Apple dla iPhone’ów

iOS 14.5 to duża aktualizacja, którą Apple udostępni na iPhone’y jeszcze dziś. Wprowadzi sporo nowości. Wiemy, że iOS 14.5 doda lepszą ochronę danych.

iOS 14.5 to duża aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple w zeszłym tygodniu udostępniło w wersji RC. Jeszcze dziś, zgodnie z naszymi przewidywaniami, dostęp mają uzyskać wszyscy użytkownicy. Co nowego tu znajdziemy? Nowości jest naprawdę sporo i wśród nich są nowe emoji. Jednak najważniejsze zmiany obejmują prywatność i ochronę danych.

iOS 14.5 wprowadza nowe wymagania dla deweloperów aplikacji, które ograniczą śledzenie użytkowników iPhone’ów. Wiemy, że zmiany te mocno nie spodobały się Facebookowi, ale Apple pozostało nieugięte. Użytkownicy telefonów z logo nadgryzionego jabłka otrzymają lepszą prywatność.

aktualizacja iOS 14.5 RC iPadOS 14.5 RC Apple iPhone iPad co nowego nowości zmiany opinie czy warto instalować macOS 11.3 watchOS 7.4

iOS 14.5 to naprawdę duża aktualizacja Apple dla iPhone’ów

Aktualizacja iOS 14.5 to duże uaktualnienie, które wprowadza nie tylko zmiany w zakresie ochrony prywatności. Jest ich znacznie więcej. Wśród nowości mamy wsparcie dla lokalizatorów AirTag czy nowe głosy Siri. Kompletny wykaz modyfikacji jest naprawdę długi. Użytkownicy iPhone’ów będą mogli pobierać to uaktualnienie wieczorem.

Apple powinno udostępnić iOS 14.5 w okolicach godziny 19:00 naszego czasu. Wtedy użytkownicy iPhone’ów będą mogli pobierać i instalować nowe oprogramowanie. Dziś spodziewamy się także innych uaktualnień systemów. To iPadOS, tvOS i nowy software dla HomePoda z numerkiem 14.5 oraz watchOS 7.4 i macOS 11.3. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na dostępność nowych wersji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij