Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia siódmą betę iOS 14.5. Finalna wersja już blisko

iOS 14.5 beta 7 to nowa poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów. Apple pomału finalizuje nad nią prace. Już wkrótce zobaczymy finalną wersję iOS 14.5.

iOS 14.5 beta 7 to już siódme wydanie poglądowe nowego oprogramowania dla iPhone’ów, które w finalnej wersji zostanie udostępnione przez Apple w tym miesiącu. Potwierdził to sam Tim Cook. Prace nad software dobiegają więc pomału końca. Wiemy, że nowości tu nie zabraknie.

iOS 14.5 beta 7 pewnie już nie wprowadza większych nowości, choć tych w poprzednich wydaniach podglądowych ich nie brakowało. Oprogramowanie wkrótce wejdzie w fazę RC (Release Candidate). Będzie ono już bliskie temu finalnemu. Następnie po kilku dniach powinni je ujrzeć wszyscy użytkownicy iPhone’ów. Debiut zapewne odbędzie się w drugiej połowie kwietnia.

aktualizacja iOS 14.5 beta 7 kiedy Apple iPhone

iOS 14.5 beta 7 to już pewnie ostatnie wydanie poglądowe

Domyślamy się, że iOS 14.5 beta 7 jest już ostatnią aktualizacją z tej gałęzi w wydaniu podglądowym. Kolejną pewnie będzie już wersja RC, czyli ta bliska sfinalizowanemu oprogramowaniu. Wraz z nowym uaktualnieniem dla iPhone’ów Apple wyda także macOS 11.3, watchOS 7.4 oraz tvOS, iPadOS i nowe oprogramowanie dla HomePodów, które też otrzymają numerek 14.5.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij