Udostępnij
Tweetnij

iOS 15 wprowadzi nowe ikonki. Są zmiany w Apple Music i App Store Connect

iOS 15 powinien wprowadzić nowe ikonki. Zmiany zwiastują Apple Music dla artystów oraz App Store Connect. Zobaczmy, jak mogą wyglądać te ikony z iOS 15.

iOS 15 to aktualizacja, którą zobaczymy w czerwcu. Dokładnie w trakcie WWDC 2021. Wygląda na to, że oprogramowanie dla iPhone’ów może wprowadzić nowe ikonki. Skąd to wiemy? Ponieważ pojawiły się już dwie nowe. Dokładnie w Apple Music dla artystów i App Store Connect.

Nowe ikonki z Apple Music dla artystów i App Store Connect widać poniżej po prawej stronie. Po lewej dla porównania te stare. Użytkownicy serwisu Reddit podjęli dyskusję, że jest to dopiero początek zmian, które czekają nas wraz z iOS 15. To tam ma pojawić się znacznie więcej nowych elementów dla poszczególnych aplikacji. Na razie jednak nie wiadomo, jak mają się prezentować.

nowe ikonki iOS 15 Apple Music App Store Connect
nowe ikonki iOS 15 Apple Music App Store Connect

Nowe ikonki z iOS 15 już w czerwcu

Apple planuje zapowiedzieć aktualizację iOS 15 7 czerwca. Tego dnia rozpocznie się WWDC 2021, które zostanie poprzedzone keynote otwierającym. Potem zostanie udostępniona wersja beta dla deweloperów. Kilka tygodni później zostanie uruchomiony publiczny program pilotażowy, gdzie udział będą mogli brać wszyscy chętni właściciele iPhone’ów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij