Udostępnij
Tweetnij

Finalna wersja iOS 14.5 jeszcze w kwietniu. To duża aktualizacja

iOS 14.5 to duża aktualizacja dla iPhone’ów. Kiedy Apple ją udostępni? Rąbka tajemnicy uchylił Tim Cook. CEO ujawnił, że iOS 14.5 pojawi się w kwietniu.

iOS 14.5 to naprawdę duża aktualizacja dla iPhone’ów, która wniesie sporo nowości. Obecnie dostępna jest w postaci wersji beta 6. Kiedy pojawi się jej finalna wersja? Tutaj rąbka tajemnicy uchylił CEO Apple, czyli Tim Cook. Zrobił to w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, gdzie opowiadał o kwestiach obejmujących prywatność.

Jak dobrze wiemy, wraz z iOS 14.5 pojawią się nowe restrykcje obejmujące prywatność i aplikacje, które to już zaczynają być pomału wdrażane. Bardzo nie podoba się to Facebookowi, ale Apple chce dbać o użytkowników iPhone’ów oraz ich dane i pozostaje nieugięte. Co zresztą można zrozumieć.

Tim Cook przekazał, kiedy aktualizacja iOS 14.5 trafi na iPhone’y

CEO Apple przekazał, że finalna wersja iOS 14.5 trafi na iPhone’y jeszcze w tym miesiącu. Aktualizacja powinna pojawić się w drugiej połowie tego miesiąca. Wszak deweloperzy nie otrzymali jeszcze wydania RC (Release Candidate), czyli tego niemal sfinalizowanego. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij