Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 może dostać ciekawszy czytnik linii papilarnych od tych ze smartfonów z Androidem

iPhone 13 może wprowadzić wytęsknione Touch ID. Apple może szykować naprawdę ciekawy czytnik linii papilarnych. Oczywiście iPhone 13 otrzyma go pod ekranem.

iPhone 13 może wprowadzić ponownie Touch ID, o czym plotkuje się od jakiegoś czasu. Taki czytnik linii papilarnych miałby znaleźć się pod ekranem. Nie będzie to jednak rozwiązanie, które znamy ze smartfonów z systemem Android. Apple może szykować coś ekstra, co ujawnia nam jeden z wniosków patentowych firmy.

Apple uzyskało patent na czytnik linii papilarnych pod ekranem, w który opisało, jak można zwiększyć dokładność takiego rozwiązania. W wielkim skrócie firma zakłada wykorzystanie odczytu odcisku pod różnymi kątami. To miałoby na celu zwiększyć precyzję. Taka technologia mogłaby się przyczynić do poprawy skuteczności. Czy jednak iPhone 13 rzeczywiście otrzyma takie „Touch ID”?

Apple iPhone 13 czytnik linii papilarnych Touch ID kiedy
Apple iPhone 13 czytnik linii papilarnych Touch ID kiedy
Apple iPhone 13 czytnik linii papilarnych Touch ID kiedy

Nie ma pewności, że Apple iPhone 13 dostanie takie Touch ID

Apple rzeczywiście szuka rozwiązań na przywrócenie czytnika linii papilarnych do swoich telefonów. Sugeruje to nie tylko ten konkretny patent, ale też inne. Nie możemy mieć jednak pewności, że takie Touch ID pojawi się wraz ze smartfonami iPhone 13. Możliwe, że dopiero w późniejszych modelach, co trzeba mieć na uwadze. Jak będzie w rzeczywistości, to pokaże czas.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij