Udostępnij
Tweetnij

iPhone 13 otrzyma nowe złącze? Apple ma ciekawy patent

iPhone 13 zadebiutuje w tym roku. Czyżby miał otrzymać nowe złącze? Apple uzyskało patent. Nie ma jednak pewności, że to interfejs dla modeli iPhone 13.

iPhone 13 to seria obejmująca cztery smartfony Apple, które zobaczymy we wrześniu. Dużo od jakiegoś czasu mówi się o porzuceniu Lightning. To jednak do tej pory się nie ziściło. Firma Tima Cooka uzyskała patent opisujący nowe złącze. Rzućmy sobie na nie okiem.

Nowy patent uzyskany przez Apple opisuje złącze przedstawione na poniższych schematach. Widać tu coś w stylu starego MagSafe. Cztery styki umieszczono na zaokrąglonej końcówce, która miałaby być przyczepiana w płytkie gniazdko w telefonie. Pomysł jest ciekawy i zakłada wykorzystanie magnetycznego interfejsu.

Apple iPhone 13 nowe złącze patent plotki przecieki

Nowe złącze Apple pewnie nie trafi do smartfonów iPhone 13

Czy takie nowe złącze może już pojawić się w smartfonach iPhone 13? Cóż, choć Apple rzeczywiście uzyskało już stosowny patent, tak jest to mało prawdopodobne. Pewnie ponownie będzie to wysłużony interfejs Lightning. Sam pomysł jest jednak bardzo ciekawy i możliwe, że zobaczymy taki port wraz z przyszłymi telefonami z iOS.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszy zdjęć

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij