Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia macOS 11.2.2. Aktualizacja rozwiązuje poważny problem związany z USB C

macOS 11.2.2 Big Sur to nowa aktualizacja Apple dla Mac. Nowości tu nie znajdziemy. Jedynie poprawkę poważnego błędu. macOS 11.2.2 można już pobierać.

macOS 11.2.2 Big Sur to kolejna aktualizacja uzupełniająca Apple dla Mac, którą wydano dla wersji z lutego. Nowości tu nie znajdziemy. Wiemy jednak, że te pojawią się w wydaniu oznaczonym numerkiem 11.3. Zobaczmy więc, co nowego zmienia najnowsze oprogramowanie. Tym razem jest to rozwiązanie poważnego błędu. Oficjalny wykaz zmian poniżej.

aktualizacja macOS 11.2.2 Big Sur co nowego poprawki nowości Apple Mac

Aktualizacja macOS 11.2.2 – wykaz zmian

macOS 11.2.2 Big Sur – Wymagane ponowne uruchomienie

Uaktualnienie macOS Big Sur 11.2.2 chroni MacBooki Pro (z 2019 roku i nowsze) oraz MacBooki Air (z 2020 roku i nowsze) przed uszkodzeniami w wyniku użycia niekompatybilnych koncentratorów i stacji dokujących z zasilanymi gniazdami USB‑C.

Więcej szczegółowych informacji na temat tego uaktualnienia można znaleźć pod tym adresem.

Aktualizacja macOS 11.2.2 Big Sur jest już dostępna do pobrania. Można ją ściągnąć udając się na Macu do sekcji Preferencje systemowe i Uaktualnienia. Waga patcha to koło 2 GB. Oczywiście przed instalacją warto wykonać kopię zapasową.

Przeczytaj także Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij