Udostępnij
Tweetnij

Apple nie planuje konferencji 16 marca. Kiedy zobaczymy AirTags?

Marcowa konferencja Apple przed nami. Tam mamy zobaczyć lokalizatory AirTags. Nowe informacje mówią o tym, że Apple nie planuje wydarzenia w połowie marca.

Marcowa konferencja Apple, gdzie mielibyśmy rzekomo zobaczyć m.in. lokalizatory AirTags, według ostatnich plotek miałaby odbyć się 16 dnia przyszłego miesiąca. Głos w tej sprawie zabrał Mark Gurman, który w przeszłości dostarczał nam sprawdzone plotki z obozu firmy. Według niego termin ten nie jest prawidłowy. Kiedy więc spodziewać się eventu?

Gurman twierdzi, że marcowa konferencja Apple nie odbędzie się 16 marca. Nie podał jednak innego terminu. Wskazuje po prostu na to, że wydarzenie będzie miało miejsce innego dnia. Nadal jednak spodziewamy się eventu w przyszłym miesiącu.

kiedy marcowa konferencja Apple AirTags iOS 14.5 beta Apple iPad Pro 2021

Marcowa konferencja Apple z AirTags zapewne w drugiej połowie miesiąca

Apple w przeszłości dosyć często organizowało konferencje, które odbywały się w drugiej połowie marca. Domyślamy się, że w przypadku nadchodzącego wydarzenia będzie podobnie. Poza AirTags mamy tam zobaczyć także nowe iPady Pro. Pewne plotki mówią też o słuchawkach AirPods 3. Dokładny termin zostanie potwierdzony przez firmę na około 10 dni przed datą. Tak to było do tej pory.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do mobilnego Chrome

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij