Udostępnij
Tweetnij

iPadOS 14.5 wprowadza nowe języki Scribble. iOS 14.5 też ma pewną nowość

iPadOS 14.5 i iOS 14.5 to aktualizacje Apple planowane na marzec. Wprowadzą ciekawe nowości. Wśród nich są nowe języki dla Scribble z iPadOS 14.5.

iOS 14.5 oraz iPadOS 14.5 to aktualizacje, które obecnie dostępne są w ramach wersji beta. Ich publicznej premiery spodziewamy się dopiero za kilka tygodni. Jednak testerzy cały odszukują kolejne nowości. Jedna z nich dotyczy funkcji Scribble z iPadów. Apple zdecydowało się rozszerzyć dostępność o nowe języki.

Apple dla Scribble z iPadOS 14.5 dodało cztery nowe języki. Są to francuski, hiszpański, niemiecki oraz włoski. David Barnard doszukał się też ciekawej nowości w systemie iOS 14.5 dla iPhone’ów. Dotyczy ona planszy wyświetlanej w trakcie dokonywania zakupów w aplikacji, na przykład nabywania subskrypcji. Różnice widać na poniższych zrzutach ekranowych. Pierwszy prezentuje stary widok, a drugi nowy.

co nowego w iPadOS 14.5 nowości iOS 14.5 Scribble Apple aktualizacja
co nowego w iPadOS 14.5 nowości iOS 14.5 Scribble Apple aktualizacja

Aktualizacje iOS 14.5 i iPadOS 14.5 zapewne w marcu

Apple na razie milczy w kwestii wydania finalnych wersji systemów iPadOS 14.5 i iOS 14.5. Domyślamy się jednak, że nastąpi to w marcu. Pewnie w drugiej połowie przyszłego miesiąca. Wtedy dostęp do tych i wielu innych nowości otrzymają wszyscy użytkownicy iPadów oraz iPadów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło (2)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij