Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia aktualizację macOS 11.2.1

macOS 11.2.1 to nowa aktualizacja Apple dla Big Sur. Nie znajdziemy tu nowości. Jedynie poprawki błędów. Zobaczmy więc, co nowego wprowadza macOS 11.2.1.

macOS 11.2.1 to aktualizacja uzupełniająca dla Maców z zainstalowanym Big Sur, którą Apple udostępniło dla większego uaktualnienia ze stycznia. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co nowego tu znajdziemy, to niestety nic. Nowości w tej wersji brakuje, ale całkiem sporo wprowadzi wydanie z numerkiem 11.3. Tym razem skupiono się na poprawkach błędów. Poniżej wykaz zmian.

aktualizacja macOS 11.2.1 Big Sur co nowego zmiany nowości opinie czy warto instalować jak

Aktualizacja macOS 11.2.1 Big Sur – oficjalny wykaz zmian

macOS Big Sur 11.2.1 — Wymagane ponowne uruchomienie

  • Uaktualnienie macOS Big Sur 11.2.1 rozwiązuje problem, który mógł uniemożliwiać ładowanie baterii niektórych modeli MacBooka Pro z 2016 i 2017 roku.

Dostępność niektórych funkcji może zależeć od regionu lub modelu urządzenia Apple.
Więcej szczegółowych informacji na temat tego uaktualnienia można znaleźć pod tym adresem. Szczegółowe informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod tym adresem.

Nowa aktualizacja jest już dostępna. Pobierzecie ją udając się do sekcji Ustawienia i Uaktualnienia. Oczywiście przed rozpoczęciem procesu warto wykonać kopię zapasową. Tak na wszelki wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij