Udostępnij
Tweetnij

Tak mógłby wyglądać watchOS 8 dla Apple Watch. Jest ciekawy koncept

watchOS 8 to tegoroczna aktualizacja dla Apple Watch. Zobaczymy ją w czerwcu. Pojawił się koncept systemu. Autor przedstawia ciekawe nowości dla watchOS 8.

watchOS 8 to aktualizacja dla zegarków Apple Watch, której zapowiedzi spodziewamy się w czerwcu. Wniesie ona zapewne ciekawe nowości. Na ich wykaz trochę jednak poczekamy. Tymczasem mamy okazję zobaczyć bardzo ciekawy koncept. Jego autor proponuje całkiem ciekawe rozwiązania.

Koncept watchOS 8, który obejrzycie poniżej, zakłada wprowadzenie nowych tarcz dla Apple Watch. Tym razem związanych z usługą TV+. Następnie mamy aplikację Zdrowie, która dałaby z poziomu zegarka dostęp do mnóstwa informacji medycznych i zdrowotnych. Potem pojawia się coś dla fanów astronomii czy więcej nowości w centrum sterowania. W tym widżety. Obejrzyjcie to poniżej.

kiedy premiera watchOS 8 dla Apple Watch koncept co nowego nowości kiedy premiera watchOS 8 dla Apple Watch koncept co nowego nowości kiedy premiera watchOS 8 dla Apple Watch koncept co nowego nowości kiedy premiera watchOS 8 dla Apple Watch koncept co nowego nowości kiedy premiera watchOS 8 dla Apple Watch koncept co nowego nowości kiedy premiera watchOS 8 dla Apple Watch koncept co nowego nowości

Koncept watchOS 8 dla Apple Watch to tylko wizja

Pamiętajmy, że jest to tylko wizja i propozycja autora. Na razie nie wiadomo, co nowego wniesie aktualizacja watchOS 8 dla Apple Watch. O tym przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. W trakcie keynote otwierającego konferencję WWDC 2021. Kto wie, a może gigant z Cupertino czymś się tutaj zainspiruje.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij