Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia drugą betę iOS 14.4

iOS 14.4 beta 2 to nowa aktualizacja dla iPhone’ów w wersji poglądowej. Apple oddało ją w ręce deweloperów. Publiczni testerzy też dostaną iOS 14.4 beta 2.

iOS 14.4 beta 2 to druga wersja poglądowa oprogramowania dla iPhone’ów, którą udostępniono wcześniej w grudniu. Aktualizacja trafiła dziś w ręce deweloperów aplikacji. Jednak niedługo będzie dostępna także poprzez Apple Beta Software Program. Tak więc trafi również w ręce publicznych testerów.

iOS 14.4 beta 2 być może wprowadzi jakieś pomniejsze nowości. Jak dobrze pamiętamy, w poprzedniej wersji nie było ich zbyt wiele. Apple przygotowuje się do wprowadzenia zmian związanych ze śledzeniem. W poglądowej wersji software zaczął już pojawiać się stosowny komunikat. Finalna wersja tego oprogramowania zostanie udostępniona w tym kwartale. Wraz z macOS 11.2, tvOS i iPadOS 14.4 oraz watchOS 7.3.

Na nowości z iOS 14.4 beta 2 chwilę poczekamy

Jeśli w aktualizacji iOS 14.4 beta 2 rzeczywiście dodano jakieś zmiany, to wkrótce je poznamy. Apple na tym etapie ich nie ujawnia, ale w końcu znajdują je w końcu testerzy. Następnie dzielą się własnymi znaleziskami z innymi osobami. Na więcej szczegółów trzeba będzie na razie jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla głośnika HomePod

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij